Vind jouw museum met geschiedenis in Asten

Vind een museum met geschiedenis in Asten.

Voeg een museum toe
Het is gratis

Stationsstraat 39 Boxtel

Museum Vekemans

Museum Vekemans in Boxtel toont twee verschillende collecties: 1: Collectie Wassen & Strijken Het museum toont in het kort de ontwikkeling van een alledaagse ...

Bekijk museum

Vrijheidsmuseum

Groesbeek

Beleef het Verhaal van Oorlog en Vrijheid zonder Grenzen In het prachtige groene en heuvelachtige landschap van Groesbeek ligt het Vrijheidsmuseum. Het museum ...

Tweede Wereldoorlog in samenhang met 20ste eeuw
Grensoverschrijdend en multiperspectief verhaal
Koppeling naar de actualiteit, wat is Vrijheid?

Bekijk museum